ایده بازار اصفهان در زمینه های فرهنگی و مذهبی برگزار می شود

ایده بازار اصفهان در زمینه های فرهنگی و مذهبی برگزار می شود

 رویداد کارآفرینی 'ایده بازار' در زمینه های فرهنگی، مذهبی، گردشگری مذهبی و میراث فرهنگی توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، رویداد کارآفرینی ' ایده بازار' با هدف جذب ایده های خلاقانه در حوزه محصولات و کارآفرینی (آموزشی، فرهنگی و مذهبی)، ایجاد بانک ایده‌ها، شکل‌گیری و توسعه اکوسیستم(زیست بوم) کارآفرینی، حمایت از ایده های حوزه فرهنگی و مذهبی برای تجاری سازی آنها و جلب توجه سرمایه گذاران به ایده های ارائه شده برگزار می شود.
محورهای این رویداد، محصولات نوآورانه آموزشی، محصولات رسانه ای شامل برنامه های کاربردی(اپلیکیشن)، پویانمایی (انیمیشن) و نرم افزار، تولید محتوای دیجیتال و نرم افزارهای چندرسانه ای فرهنگی و مذهبی، گردشگری مذهبی، صنایع دستی و میراث فرهنگی و چاپ و نشر است.
دانشجویان و دانش آموختگان (بویژه از رشته‌های علوم انسانی و قرآنی)، صاحبان شرکت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی، اداره های دولتی و خصوصی مرتبط با حوزه فرهنگ، صاحبان سرمایه و استادان دانشگاه می توانند در این رویداد شرکت کنند.
مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی اصفهان روز دوشنبه به ایرنا گفت: هنوز زمان برگزاری این رویداد بطور دقیق مشخص نیست و اواخر امسال یا اوایل سال آینده برگزار خواهد شد.
هومن سراج افزود: پس از ثبت نام ایده ها، آنها برای هیات داوران ارسال و چند ایده برتر انتخاب می شود و تا چند ساعت قبل از شروع رویداد به صاحبان آنها اطلاع داده خواهد شد.
سراج گفت: نوآوری، جذابیت ایده، شفافیت ایده و بازار پسند بودن از شاخص های مورد نظر داوران برای انتخاب ایده برتر است.
وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای شرکت در این رویداد تا دوم آذر می توانند به پایگاه اینترنتی www.jdisf.ir مراجعه کنند./ ل.ق


22 آبان 1396 15:36
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا به نظر شما با آزمون های استخدامی شرکت های خصوصی می توان شغل مناسب پیدا کرد؟