10 ارديبهشت 1395 18:30   18:30
انتشار شماره 997 نشریه بازارکار در روز شنبه 11 اردیبهشت ماه 1395 ... برگزاری دوره های کوتاه مدت در مرکز آموزش بازارکار 66747747.....باعضویت درکانال تلگرام بازارکار استخدام های سراسرکشور را درسریعترین زمان ممکن دریافت کنید : telegram.me/bazarekar_ir
در صورت عضويت در بازارکار و ارائه مشخصات خود میتوانيد از خدمات مختلف آن جهت يافتن مناسب ترين فرصت های شغلی استفاده کنيد.
برای ورود به سايت نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنيد.
در صورت عضويت در بازارکار و ارائه مشخصات خود میتوانيد از خدمات مختلف آن جهت يافتن مناسب ترين کارجوها استفاده کنيد.
برای ورود به سايت نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنيد.
برگزيده ها
فنون مصاحبه
با درنظرگرفتن این پرسش ها خود را برای جلسه مصاحبه استخدامی آماده کنید
نگارش رزومه
تمرکز بر دستاوردها رزومه را برجسته می سازد
فنون كار و كاريابي
واقعیت پنهان در باورهای نادرست جستجوی شغل
طرح هاي كسب و كار
آشنایی با فنون مذاکره در خصوص افزایش حقوق و دستمزد
نظرسنجی
کدامیک ازخدمات اطلاع رسانی بازارکار را بیشتر می پسندید؟
نگارش رزومه
رشته‌های تخــصـصی و حـــرفه‌هـاي كاربردي، به سبک‌هاي ویرایشـی خاصی در رزومه‌نویسی نیاز دارند. محتوای رزومه باید استاندارد و ویرایش شده باشد که کارفرما، مصاحبه‌کننده و مدیر را در کمتر از 1 دقیقه متقاعد کند. آنان به خلاقیت‌ها، سوابق کاری و میزان مهارت کارجویان تاکید می‌کنند. در واقع میدان رقابت در محبث حوزه فنی و مهندسی، کارکردهای پیشین و توانمندی در اجرای پروژه‌های عملی است.
15 تير 1392 13:56
بیان صریح، حفظ اصول نگارشی، ایجاد رابطه‌ای مکمل میان اشتغال و تحصیل و درنهایت کسب تجربه از جمله اصول اولیه‌ای هستند که فارغ‌التحصیلان، کارجویان و متخصصین خواستار تغییر و تحول شغلی باید در صفحات رزومه خود رعایت کنند. در واقع تا حدود زیادی موفقیت هر شخص با رعایت معیارهای رزومه‌نویسی و پایبندی به قالب محتوایی آن امکان‌پذیر خواهد شد.
23 اسفند 1391 13:25
آیا نوشتن رزومه برایتان دشوار است؟ چنین به نظرتان می‌آید که رزومه سایرین از رزومه شما بهتر است؟ راهنمایی و دستورالعمل‌های ذیل به شما کمک می‌کنند تا رزومه الکترونیکی بهتری تهیه کنید. در ادامه به برخی از نکات طلایی برای نوشتن رزومه بهتر اشاره می‌شود.
13 اسفند 1391 13:19
می‌توان رزومــــــه را پل ارتباط میان کارجـــــویان و مدیران نامید. متخصـصینی که با به تحریر درآوردن سوابق شغلی، تحصیلی و توانمندی‌های فردی، صلاحیت‌ها و مهارت‌های خودشان را در قالب صفحات رزومه برای همکاری‌ای دوجانبه به سازمان‌ها و شرکت‌های دعوت‌کننده ارسال می‌کنند. اما رزومــــــــه‌های بین‌المللی و درج شایستگی‌ها به منظـــــــور توسعه همکاری‌های فرامنطقه‌ای فرصتی است تا هر کارجو براساس تخصــــص و مهارت خویش کانون‌های اشـــــتغال در نقـاط ديگر را ارزیابی کند و آموخته‌هـــــــــای خود را در کشور هـــــدف به اجرا گذارد.
24 دی 1391 12:56
هر شغلی بر حسب دیدگاه و اصول ساختاری مدیر، آزمونی مجـزا در قالب مصاحبه دارد. ارسال رزومه نخسـتین کلیدهـــای اتصال کارجو به کارفرما را در شرایطی رقابتی برای تعیین برترین‌های این عرصه مهیا خواهد کرد. با رعایت اصول اولیه نگارش رزومه و آگاهی از نحوه اجرایی موفق در مصاحبه شغلی به ایده‌آل‌های خود خواهید رسید. برای آشنایی بیشتر با نحوه ارسال رزومه و برگزاری جلسـه مصاحبه اســـتخدامی با مــا در این مقاله همراه شوید.
9 دی 1391 13:55
رزومه وسيله‌اي براي احراز هويت شغلي و تحصيلي است كه در قالبي مشخص به نگارش درمي‌آيد. در واقع رزومه فهرستي جامع از سوابق تحصيلي، شغلي، مهارت‌ها، توانايي‌ها و درنهايت اطلاعات شخصي كارجويان و متخصصيني است كه يا قصد دارند نخستين فعاليت حرفه‌اي و شغلي خود‌شان را آغاز كنند و يا به هر دليلي در سازمان ديگري مشغول به كار شوند. براي آشنايي بيشتر با فنون نگارش رزومه با ما در اين مقاله همراه شويد.
18 مهر 1391 14:32
نگارش تجربه‌هاي شغلي و تحصيلي در قالب رزومه، فرصت‌هاي اشتغال بيشتري را در اختيار كارجويان قرار مي‌دهد. به طوري كه،هرچه مهارت‌ها و تخصص‌هاي كارجويان خاص‌تر باشد، شرايط اشتغال آنان نيز افزايش مي‌يابد. مهم‌ترين بخش رزومه عنوان آن است. اغلب مديران ديدگاه ويژه‌اي به بخش تحصيلات و رشته دانشگاهي دارند. عنوان مهارت بايد دقيقا متناسب با نوع فعاليت، رشته تخصصي و خواست مديران باشد. آنان به دنبال افراد متخصص در رشته‌هاي مورد تقاضاي خود هستند. پس از مصاحبه، افرادي را انتخاب مي‌كنند كه داراي تخصص، مهارت و سابقه كاري در همان رشته باشند. بنابراين فقط در رشته‌اي كه مورد تقاضاي شركت و سازمان است، شركت كنيد. براي آشنايي بيشتر با نگارش رزومه‌هاي رشته كشاورزي با ما در اين مقاله همراه شويد.
25 امرداد 1391 12:14
نگارش رزومه در واقع نوعي هنر است كه با استفاده از قالب‌هاي رايج خود، تركيبي از اطلاعات جامع و ارزشمند كارجويان را در صفحاتي كوتاه اما پرمحتوا به نمايش مي‌گذارد، سبك‌ها، رشته‌ها و سوابق، هركدام نوع شغل و فعاليت را به جهتي خاص سوق مي‌دهند. شايد به بيان ديگر، نگارش رزومه نوعي سرمايه‌گذاري براي آينده شغلي باشد كه با مشاوره افراد متخصص براي رسيدن به ايده‌آل‌ها و اهداف به نقاط مختلف ارسال مي‌شود.
19 ارديبهشت 1391 11:25
رزومه چيست؟ رزومه مشخصات و سوابق حرفه اي شماست. هدف رزومه اين است كه كارفرما با مطالعه آن (سوابق شغلي داوطلبان استخدام) متوجه شود آنها از چه مهارتهايي برخوردار هستند، چه تجربياتي دارند، چه نوع كارهايي را انجام داده اند و از نظر علمي و عملي در چه سطحي هستند. البته يك كارفرماي دقيق مي تواند اطلاعات بيشتري را در مورد رفتارهاي كاري شما درك كند. بنابراين رزومه مهمترين وسيلۀ كاريابي شماست و هر چه آن را بهتر و حرفه اي تر تهيه كنيد امكان دست يافتن به شغل دلخواهتان بيشتر ميشود.
24 بهمن 1389 15:49
رزومه يا نامه استخدامي بايد پاسخگوي سؤالات زير باشد .
10 آبان 1389 20:0
<<  1 2 3   
|
|
تمامي حقوق اين سايت متعلق به هفته نامه بازار کار (جهاد دانشگاهي) است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
بهترين نمايش صفحات در وضعيت 1024*768 می باشد.
طراحی سایت توسط گروه فناوری پرند