آزمون اعطای مدرک تحصیلی به حافظان قرآن آغاز شد

آزمون اعطای مدرک تحصیلی به حافظان قرآن آغاز شد

بیست و یکمین دوره آزمون اعطای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر به حافظان قرآن کریم با حضور بیش از ۴۴۵ نفر حافظ برادر و خواهر از صبح امروز در دارالقرآن الکریم تهران آغاز شد.
براساس اعلام مرکز امور قرآنی این سازمان بیست و یکمین دوره اعطای مدرک تحصیلی به حافظان قرآن کریم با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و مشارکت سازمان سنجش و آموزش کشور از صبح امروز شنبه ۲۱مردادماه در دارالقرآن الکریم آغاز و تا چهارشنبه ۲۵ مرداد ادامه خواهد یافت.
براساس این گزارش از ۲۵۶ حافظ قرآن شرکت کننده خانم  در این آزمون ۲۲۴نفر دیپلم و زیر دیپلم و ۳۲ نفر دارای مدرک کارشناسی هستند.
همچنین از ۱۸۹ نفر حافظ قرآن مرد ۱۶۴ نفر دارای دیپلم و زیر دیپلم و ۲۵ نفر دارای مدرک کارشناسی هستند که در این آزمون حضور یافته اند.
این گزارش می افزاید : در بخش برادران استادان سمیعی فر، قاسمی، نصرالهی، معتمدی(حسن حفظ)، سیف(تجوید)، رحمانی (وقف و ابتدا)، ربیعیان (صوت و لحن) حافظان شرکت کننده در این آزمون را داوری خواهند کرد
همچنین خانم ها شهریاری، افخمی، سعیدی، ماندگار، صریحی نژاد (حسن حفظ، دیانی(تجوید) خان بابا(وقف و ابتدا)، مجرد(صوت و لحن را داوری خواهند کردند دور روز اول این مسابقات به برادران و دوروز بعدی به خواهران اختصاص دارد./ل.ق 


21 امرداد 1396 15:39
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط