راه‌اندازی اولین مرکز پشتیبانی شغل در آینده‌ای نزدیک

مدیرکل توانبخشی روزانه و روانپزشکی بهزیستی کشور:
راه‌اندازی اولین مرکز پشتیبانی شغل در آینده‌ای نزدیک

مدیرکل توانبخشی روزانه و روانپزشکی سازمان بهزیستی کشور در آئین رونمایی از بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع، از راه‌اندازی اولین مرکز پشتیبانی شغل در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، آئین رونمایی از بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع با حضور «انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و «حسین نحوی‌نژاد» معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور و «زهرا نوع‌پرست» مدیرکل توانبخشی روزانه و روانپزشکی سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.
نوع پرست مدیرکل توانبخشی روزانه و روانپزشکی سازمان بهزیستی کشور در آئین رونمایی از بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع، از راه‌اندازی اولین مرکز پشتیبانی شغل در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
یادآوری می‌شود، بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور و مدیرکل توانبخشی روزانه و روانپزشکی سازمان بهزیستی کشور رونمایی شد./ب.ی


14 آذر 1396 15:42
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط