حل مشکل استخدام و معیشت کارکنان وزارتخانه در اولویت قرار دارد

معاون توسعه وزارت ورزش:
حل مشکل استخدام و معیشت کارکنان وزارتخانه در اولویت قرار دارد

 معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: حل مشکل استخدام و معیشت مجموعه کارکنان این وازتخانه در اولویت هست و جزو برنامه های مهمی است که توسط دولت پیگیری می شود.
ژاله فرامرزیان، شامگاه پنجشنبه در نشست کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد افزود: کاهش و رفع مشکل کارمندان و اقدام لازم برای بررسی افزایش حقوق همکاران پیگیری خواهد شد.
وی ادامه داد: رفع مشکل کارمندان اداره های ورزش و جوانان استان ها به خصوص در رابطه با وضعیت مالی و استخدامی از جمله اولویت هایی است که با همکاری سایر بخش های انجام می شود.
معاون وزارت ورزش تصریح کرد: در زمینه ساماندهی مواد قانونی برای پیگیری و هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه و وزارت امور اقتصادی و دارایی و اقدام ها در این ارتباط از جمله فعالیت هایی است که برای تحقق آن تلاش می کنیم .
فرامرزیان افزود: در مورد وضعیت نیروی انسانی اداره های کل ورزش و جوانان در استان ها باید چندین برنامه پیگیری شود که تنظیم سند نیروی انسانی محور آن است، در صورتی که این امر انجام شود، تکلیف وضعیت نیروهای موجود که نادیده گرفته شد، آن را پیگیری خواهیم کرد.
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: وضعیت حقوق و مزایا ، مسائل رفاهی کارکنان ، وضعیت استخدام و نبود ساختمان مناسب اداری از جمله دغدغه های کارکنان این اداره کل است.
مسعود شریعتی در خصوص طرح های عمرانی ورزشی استان افزود: 45 طرح خیری در دست ساخت است که تاکنون 23 مورد آن به بهره برداری رسیده است.
استان یزد 65 هزار ورزشکار بیمه شده دارد که در 250 هیات در 10شهرستان و در 47 هیات استانی فعالیت دارند.
خبرنگار:کاظم سبحان زاده


22 دی 1396 13:41
اخبار مرتبط
راهبرد وزارت ورزش در ایجاد 10 هزار فرصت شغلی
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط