تثبیت بیش از 7000 فرصت شغلی در لرستان

تثبیت بیش از 7000 فرصت شغلی در لرستان

به گزارش ایسنا، علی آشتاب از بررسی و حمایت تعداد 43 واحد کارگری در کمیته استانی حمایت از واحدهای مشکل‌دار لرستان خبر داد.
وی با اشاره به حمایت و رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و کارگری استان اظهار کرد: در راستای اهداف وزارت متبوع مبنی بر حفظ و صیانت از نیروی کار و اشتغال موجود، یکی از مهمترین رسالت این اداره کل، شناسایی بموقع مشکلات واحدهای کارگری و پیگیری بهنگام برای رفع و حمایت از این واحدهاست.
آشتاب در ادامه افزود: در این راستا در 9 ماهه سالجاری 19 جلسه کمیته استانی حمایت از واحدهای مشکل‌دار تشکیل و بیش از 7000 فرصت شغلی در استان تثبیت شده است.
وی به احصای واحدهای نیمه فعال و دارای مشکل استان اشاره و تاکید کرد: باید با برگزاری جلسات کارشناسی و هدفمند برای فعال شدن این واحدها و ایجاد اشتغال پایدار تلاش کرد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت: تخصیص سرمایه در گردش، استمهال بدهی، بخشودگی جرایم و تقسیط مجدد وام‌های بانکی، مالیات و دارایی، جلوگیری از قطع برق، مشکلات مرتبط با محیط زیست و موضوعات مربوط به شرکت شهرک های صنعتی از مهمترین مسائل این واحدها بوده که در 9 ماهه سال 96 انجام شده است./ ل.ق

 


23 دی 1396 13:9
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط