بیش از 7 میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اشتغال خراسان شمالی اختصاص یافت

بیش از 7 میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اشتغال خراسان شمالی اختصاص یافت

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: با پیگیری های این اداره کل هفت میلیارد و 200 میلیون ریال به طرح های اشتغال در خراسان شمالی اختصاص یافت.
به گزارش ایرنا، به نقل از روابط عمومی، علی اکبر طهماسبی با اشاره به ارسال 67 طرح از سوی شهرستان ها به دبیرخانه مشاغل خانگی افزود: 56 طرح برای دریافت هفت میلیارد و 200 میلیون ریال تسهیلات به بانک ها معرفی شدند.
وی اظهار کرد: برنامه نویسی رایانه ای، گرافیک رایانه ای، تهیه ملزومات گریم چهره، مترجمی کتاب و مقاله، تدوینگری و تصویر رایانه ای، تدوینگری فیلم و تدوینگری متن از جمله رشته های مشاغل خانگی به شمار می روند.
طهماسبی اضافه کرد: تحقیق و پژوهش، نقاشی، (هنرهای تجسمی)، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی محصولات چاپی غیر کتاب، روزنامه نگاری و خبرنگاری، خوشنویسی، نمایشنامه نویسی، صفحه آرایی، طراحی و دوخت لباس، نویسندگی و تالیف کتاب، تجهیز استودیو فیلم و نقد و یادداشت نویسی کتاب از دیگر رشته های این طرح است.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی اجرای طرح مشاغل خانگی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را به منظور حمایت از هنرمندان در راستای اشتغال زایی و تولیدات فاخر فرهنگی و هنری برشمرد./ ل.ق 


23 دی 1396 15:29
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط