۷۵ درصد افراد شاغل در انگلیس نگران کاهش ارزش حقوق خود هستند

بی‌بی‌سی:
۷۵ درصد افراد شاغل در انگلیس نگران کاهش ارزش حقوق خود هستند

مؤسسه RSA انگلیس اعلام کرد: حدود ۷۵ درصد از شاغلان در انگلیس نگران کاهش ارزش واقعی حقوق خود ناشی از افزایش قیمت‌ها در این کشور هستند.
 به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزرای فارس به نقل از بی‌بی‌سی، مؤسسه RSA انگلیس با انتشار نتایج یک نظرسنجی اعلام کرد: ۷۵ درصد از مردم انگلیس نگران کاهش ارزش حقوق خود ناشی از بالا رفتن قیمت‌ها در این کشورها هستند.
این مؤسسه در گزارش خود آورده است ۴۰ تا ۵۰ درصد از افرادی که در انگلیس مشغول به کار هستند، نسبت به تأثیر تورم بالا بر درآمد آنها طی ۶ سال آینده به شدت نگران هستند.
این مؤسسه اعلام کرده است که همه افراد در همه سطوح مشاغل نسبت به این مسئله دغدغه دارند.
RSA اعلام کرده است که این تحقیقات نشان می‌دهد بسیاری از قشر شاغل در انگلیس در شرایط کنونی نمی‌توانند به طور منظم از حقوق خود پس‌انداز کنند.
بر اساس نتایج این نظرسنجی که با مشارکت حدود ۲ هزار نفر انجام شده است، اجرای سیاست‌هایی نظیر پایه درآمدی فراگیر، افزایش بودجه سلامت و تأمین مالی پیشگیری از بیماری‌ها، می‌تواند به تداوم اشتغال نیروی کار منجر شده و از روند رشد اقتصادی حمایت کند.
بر اساس آخرین آمار رسمی درآمد هفتگی افراد در انگلیس ۲.۲ درصد اما تورم در این کشور ۳.۱ درصد به طور متوسط افزایش می‌یابد./ب.ی

 

23 دی 1396 15:47
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط