اعطای تسهیلات اشتغالزایی بانک کشاورزی زنجان 218 درصد رشد یافت

اعطای تسهیلات اشتغالزایی بانک کشاورزی زنجان 218 درصد رشد یافت

 مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان زنجان اعلام کرد: طی سال گذشته 31 میلیارد و 524 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان از سوی این بانک در سطح استان پرداخت شد که این رقم نسبت به سال 95 رشد 218 درصدی دارد.
جواد صمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال 95 تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک کشاورزی استان زنجان به 131 متقاضی به مبلغ 14 میلیارد و 419 میلیون ریال پرداخت شد.
به گفته وی، سال 96 برای 91 متقاضی، 31 میلیارد و 524 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شد.
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان زنجان، این میزان تسهیلات پرداخت شده را در بخش های مختلف اشتغال فراگیر، پایدار و اشتغالزایی ایثارگران اعلام کرد و افزود: فقط در اسفند سال 96 چهار میلیادر و 940 میلیون ریال تسهیلات در بخش اشتغال پایدار از محل صندوق توسعه ملی روستایی پرداخت شده که این روند در سالجاری نیز ادامه دارد.
صمدی ادامه داد: در بخش اشتغال فراگیر نیز تسهیلاتی با سود 6 تا 10 درصد برای روستائیان بالای 10 هزار نفر پرداخت می شود.
به گزارش ایرنا، سال 96 بانک کشاورزی استان زنجان برای 19 هزار و 245 بنگاه تولیدی کوچک و متوسط در بخش کشاورزی و صنعت تسهیلات پرداخت کرد.
این بانک در بخش های مکانیزاسیون بخش کشاورزی، پرورش ماهی در قفس و بذرهای گواهی شده تسهیلات بانکی با نرخ 6 درصد سود برای متقاضیان پرداخت می کند.
علاوه بر این، تسهیلاتی نیز برای برقی کردن چاه های آب کشاورزی با هدف حذف سوخت های فسیلی از سوی این بانک پرداخت می شود و هیچ محدودیتی در نفرات و پرونده ها برای پرداخت وجود ندارد.


27 فروردين 1397 16:1
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط