اشتغالزایی برای ۳۵۰ نفر با اجرای ۲۰۰ طرح در ابرکوه

فرماندار ابرکوه خبر داد:
اشتغالزایی برای ۳۵۰ نفر با اجرای ۲۰۰ طرح در ابرکوه

فرماندار ابرکوه گفت: با بهره‌برداری از ۲۰۰ طرح از مجموع ۲۲۰ طرح اشتغالزایی شهرستان ابرکوه در سال جاری، برای ۳۵۰ نفر اشتغالزایی شد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد کاظمی نسب صبح امروز در نشست شورای اداری شهرستان ابرکوه که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد و استاندار یزد برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مسائل مهمی که امسال در سطح ملی دنبال شد، بحث اشتغالزایی بود که خوشبختانه در این زمینه در ابرکوه شاهد اتفاقات خوبی بودیم.
وی از اجرای خوب بسته‌های اشتغالزایی دولت در ابرکوه خبر داد و افزود: ابرکوه از شهرستان‌های پیشتاز در زمینه جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و فراگیر است.
کاظمی نسب یادآور شد: به دنبال طرح دولت برای ایجاد اشتغال در روستاها و مناطق محروم، ۲۲۰ طرح اشتغالزایی در ابرکوه مصوب شد که تاکنون ۲۰۰ مورد آن به بهره برداری رسیده است.
فرماندار ابرکوه یادآور شد: با اجرای این طرح‌ها برای بیش از ۳۵۰ نفر در این شهرستان اشتغالزایی شده است.
وی بیان کرد: با بهره برداری از ۲۰ طرح مصوب دیگر در سال آینده، برای ۲۵۰ نفر دیگر اشتغالزایی خواهد شد.
کاظمی‌نسب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های گردشگری شهرستان ابرکوه بیان کرد: ابرکوه در مرکز مثلث گردشگری ایران قرار گرفته و با نزدیکی به استان‌های فارس و اصفهان، همچنین بهره‌مندی از جاذبه‌های بی‌نظیر گردشگری نظیر خانه آقازاده، سرو ۴۵۰۰ ساله ابرکوه و بسیاری دیگر از آثار بی‌بدیل، از قطب‌های گردشگری استان یزد به شمار می‌رود.
وی اظهار امیدواری کرد: شهرستان ابرکوه امسال بتواند میزبانی شایسته ای از مهمانان نوروزی داشته باشد.


25 اسفند 1397 9:3
اخبار مرتبط
مسئولان اشتغالزایی را در اولویت قرار دهند
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط