جستجو

کلمه :
جستجو در :
از تاریخ :
تا تاریخ :
فهرست طبقه بندی ها :

اخبار

دوره آموزشی بین‌المللی در زمینه «روابط نیروی کار و مدیریت در بنگاه‌های کوچک و متوسط» از چهارم تا هشتم آذرماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران،برگزار می شود.
1 آذر 1396 16:0
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور:
آریا بازار - رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با اشاره به سرمایه گذاری 3.5 تریلیون دلاری دنیا در حوزه آی تی گفت: در دنیا نسبت IT به CT در حدود 60 به 40 است در حالی که این رقم در ایران به صورت 80 درصد CT و 20 درصد IT است.
1 آذر 1396 15:34
معاون رئیس جمهور در اراک:
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: سهم استان مرکزی از اعتبارات اشتغال‌زایی روستایی ۲۴۰ میلیارد تومان است.
1 آذر 1396 15:21
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فرهنگی و سخنگوی شورای شهر سفیدشهر گفت: این شهر از سوی مرکز استان به عنوان پایلوت اشتغال زایی بانوان انتخاب شد.
1 آذر 1396 15:17
در همایشی در دانشگاه تهران مطرح شد:
دبیر هیئت مدیره اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی معتقد است فضای کسب و کار مجازی، فضایی رقابتی، هوشمندانه، کارآمد و در عین حال بی رحم است که اگر در آن توان رقابت و نوآوری وجود نداشته باشد افراد به سرعت از آن حذف می شوند.
1 آذر 1396 15:15
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گناباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون پنج میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط این نهاد به 20 نفر از بسیجیان و افراد دارای شرایط در این شهرستان پرداخت شده است.
1 آذر 1396 14:53
مصاحبه و بررسی توانایی علمی داوطلبان جذب هیات علمی در رشته روابط بین الملل و علوم سیاسی ۴ آذر در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار می شود.
1 آذر 1396 14:48
نایب رئیس اتاق بارزگانی اصفهان خبر داد:
نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: از فعالان اقتصادی خواسته شد که استخدام های خود را بر مبنای مشاوره روان تنی از افراد انجام دهند.
1 آذر 1396 14:43
مدیرکل کار لرستان خبر داد:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: بیش از ۴ هزار لرستانی در مراکز کاریابی ثبت‌نام کرده‌اند که ۵۱ درصد آن‌ها را زنان تشکیل می‌دهند.
1 آذر 1396 14:36
با تاکید بر حمایت از کارآفرینان؛
از سوی حسین سلطانی نیا نایب رئیس شورا و دبیرکل کانون کارآفرینان توسعه گرا، دکتر علیرضا شیرمحمدی فرد به عنوان معاون دبیرکل کانون کارآفرینان توسعه گرا منصوب شد. به گزارش خبرنگار بازارکار بر اساس این گزارش، در این انتصاب بر تحقق اهداف و راهبردهای منشور و اساسنامه کانون کارآفرینان توسعه گرا تاکید شده است. همچنین پیگیری امور مربوط به کارآفرینان بخش خصوصی و ایجاد بستر مناسب برای گسترش فرهنگ کارآفرینی از نکات کلیدی در انتصاب دکتر علیرضا شیرمحمدی فرد به عنوان معاون دبیرکل کانون کارآفرینان توسعه گرا تاکید شده است. خاطرنشان می کند؛ بزرگان بخش خصوصی و کارآفرینان پرافتخار کشور اقدام به راه اندازی تشکلی با نام "کانون کارآفرینان توسعه گرا" کرده اند تا در این مقطع حساس در رسیدن کشور به اهداف توسعه اقتصادی با محوریت بخش خصوصی و در راستای تامین منافع ملی گامهای بلندی بردارند.
1 آذر 1396 14:32

سایت های مرتبط