جستجو

کلمه :
جستجو در :
از تاریخ :
تا تاریخ :
فهرست طبقه بندی ها :

اخبار

فارغ از بازپس‌گیری اصلاحیه قانون کار از مجلس و ساماندهی قراردادهای موقت کار، یکی از دغدغه‌های مهمی که جامعه کارگری از دولت یازدهم مطالبه کرد، تنظیم سند ملی کار شایسته بود. آرزویی که تحقق آن در روزهای پایانی عمر دولت یازدهم دور از انتظار است و باید دید که دولت دوازدهم تا چه حد در تدوین و اجرای این سند موفق خواهد بود.
6 امرداد 1396 7:56
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد مطرح کرد
6 امرداد 1396 7:47
زندگی سنتی در بسیاری از نقاط استان ایلام باعث رشد صنایع دستی متنوعی در این استان شده است. در این میان فرش و گلیم از صنایعی هستند که به عنوان زیراندازهای پشمی استفاده می شوند و بافت آنها در ایلام پیشینه طولانی دارد. چنانکه این صنعت جزیی از فرهنگ استان هم به شمار می رود. در سال های اخیر علاوه بر عشایر و روستاییان، در شهر ها نیز برخی از زنان به فرشبافی روی آورده اند و به بافت فرش مشغولند. از طرفی فرش ها و گلیم های تولید شده در استان از نظر کیفیت و زیبایی در درجه بالایی قرار دارد که خود می تواند عاملی برای توسعه این صنعت و توسعه آن در استان باشد.
6 امرداد 1396 7:29
با شکایت نماینده حقوقی اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مبنی بر فعالیت غیر مجاز کانال های تلگرامی استخدامی و کاریابی در خراسان جنوبی، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت .
6 امرداد 1396 6:56
مدیرکل فنی و حرفه ای تهران خبر داد
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری فارس از رودهن، مجید طهرانیان چهارشنبه شب در حاشیه برگزاری همایش کارآفرینی در بخش رودهن شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از 31 تیر تا 6 مردادماه هر سال به عنوان هفته ملی مهارت نام گذاری شده است.
5 امرداد 1396 11:16
فرماندار بم خبر داد
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس از بم، رضا اشک در نشست تخصصی مدیران کل امور اجتماعی استانداری‌های جنوب شرق کشور اظهار داشت: به گواه تاریخ ارگ و کارهای باستان‌شناسی که در تل آتشین دارستان انجام شده است، منطقه جنوب شرق کشور 8 هزار سال قدمت دارد.
5 امرداد 1396 10:43
رئیس بنیاد شهید:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در کشور بیش از 60 هزار فرزند ایثارگر جویای کار هستند. به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیدی‌محلاتی ظهر امروز در بدو ورود خود در فرودگاه خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ابتدای فعالیت دولت یازدهم حدود 67 هزار از فرزندان ایثارگران در کشور جویای شغل بودند.
5 امرداد 1396 10:30
مدیرکل تعاون زنجان عنوان کرد
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سهم بخش خدمات استان در ایجاد اشتغال پایین است.
5 امرداد 1396 10:23
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران:
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: در راستای ایجاد اشتغال و تولید کار واگذاری اراضی به سه منطقه ویژه اقتصادی کشور انجام شد.
5 امرداد 1396 10:18
مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران
مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با اعلام این خبر که شیوه‌های نوین آموزشی برای تکمیل فرایندهای آموزشی جایگزین طرح قبلی استاد ـ شاگردی خواهد شد، گفت: کارفرمایان باید حداقل‌های لازم برای ارائه آموزش به کارورزان را کسب کنند.
5 امرداد 1396 10:8

سایت های مرتبط