شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از مصادیق بارز اقدام و عمل است

نوبخت:
شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از مصادیق بارز اقدام و عمل است

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از مصادیق بارز اقدام و عمل است، گفت: با افزایش تولید افزایش اشتغال را شاهد خواهیم بود که در همین راستا خودکفایی و بی نیازی جامعه از بیگانگان رخ خواهد داد.
علی نوبخت حقیقی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری نامگذاری شعار سال 96 به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری، افزود: فرمایش امروز مقام معظم رهبری مکمل نامگذاری شعار سال گذشته است؛ سال 95 با عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بود و امسال نیز با عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از مصادیق بارز اقدام و عمل است، برای آنکه اشتغال را افزایش دهیم باید به تولید توجه زیادی داشته باشیم.
وی یادآور شد: با افزایش تولید افزایش اشتغال را شاهد خواهیم بود که در همین راستا خودکفایی و بی نیازی جامعه از بیگانگان رخ خواهد داد.
نوبخت تاکید کرد: شعار اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال مساله حیاتی برای جامعه به شمار می رود و می طلبد قوای سه گانه در مسیر اجرای شعار سال جدید حرکت کنند همچنین تولید کنندگان و بخش خصوصی نیز باید دست به دست هم دهند تا بتوان شاهد عملیتی شدن اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بود.
این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: باید آنچه که قانون اساسی به ملت ایران وعده کرده شکل اجرایی به خود گیرد تا با حفظ بی نیازی جامعه، رفاه اجتماعی برای مردم پدیدار گردد.
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با یادآوری گزارش رییس جمهور در مورد ارایه تسهیلات به 8هزار واحد تولیدی، گفت: این نشان دهنده لزوم افزایش تولید و اشتغال است و اگر بانک ها همراهی لازم را داشته باشند می توان شاهد عملیاتی شدن شعار سال بود.


30 اسفند 1395 21:42
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط