نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار برای نیروی تحصیل کرده

زارع:
نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار برای نیروی تحصیل کرده

نایب رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، بر لزوم ایجاد اشتغال پایدار برای نیروی تحصیل کرده تاکید کرد.
رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت:نام گذاری سال 96 از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال، این تکلیف را ایجاد می کند با همکاری و همدلی زمینه اشتغالزایی پایدار  و حمایت از تولید را درکشور فراهم کرد.
نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نیروی تحصیل کرده در کشور یک ظرفیت و سرمایه بزرگ برای کشور است که با مدیریت و برنامه ریزی می توان از این نیرو در بخش تولید کشور استفاده کرد.
زارع تصریح کرد:اگر سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور اجرایی شود اقتصاد کشور توسعه می یابد و سطح معیشت مردم ارتقا می یابد.
نقش اشتغال پایدار در ارتقای محصول و خدمات
وی با اشاره به نقش اجرای صحیح قانون بهبود فضای کسب و کار در تقویت تولید گفت: باید بخش تولید را با اقدامات عملی حمایت کرد در این راستا بانک های نقش مهمی دارند.
زارع افزود: توجه به مسائل کلان اقتصاد کشور خوب است اما باید در کوتاه مدت نیز برای جوانان اشتغال پایدار ایجاد کرد و زمینه تسهیل ازدواج جوانان را فراهم کرد.
نایب رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای صحیح اصل  44قانون اساسی، مجلس شورای اسلامی افزود:انگیزه نیروی کار با داشتن اشتغال پایدار بالاتر می رود و این موضوع در ارتقای کیفیت محصولات و خدمات موثر است./ 


30 اسفند 1395 21:46
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط