جستجو

کلمه :
جستجو در :
از تاریخ :
تا تاریخ :
فهرست طبقه بندی ها :

اخبار

مدیر کانون پتنت معاونت علمی از ارتقاء رتبه ایران در ثبت بین المللی پتنت خبر داد.
2 بهمن 1396 15:23
عضو کمیسیون صنایع گفت: اجرای ماده ۳۷ قانون رفع موانع تولید و آیین نامه اجرایی آن به ویژه عرضه محصولات معدنی از طریق بورس کالا به شکسته شدن انحصار و تنظیم بازار این محصولات خواهد انجامید.
2 بهمن 1396 15:22
نگاهی به حوزه گردشگری ؛
اصولاً گردشگري دريايي و سواحل به معناي تخصصي كلمه در كشور وجود ندارد و آنچه هست حضور اهالي شهرهاي دور از نوار ساحلي و مردم علاقه‌مند به دريا است، البته در برخي مناطق مانند قشم، كيش و چابهار، برخي امكانات تخصصي ازجمله جت اسكي، فراهم‌شده اما در ساير موارد، چيزي به‌عنوان گردشگري دريايي نداريم كه جاذبه‌های دريايي كشور را به‌طور مشخصي ارائه كند.
2 بهمن 1396 15:19
نشست مشترک رییس، معاون پژوهش و فناوری و رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی با معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم امروز، یکم بهمن برگزار شد.
2 بهمن 1396 15:16
دبیر اتحادیه کسب و کارهای مجازی مطرح کرد؛
دبیر اتحادیه کسب وکارهای مجازی، دغدغه ها و مشکلات کسب و کارهای نوپای فضای مجازی در کشور را تشریح کرد.
2 بهمن 1396 15:9
عضو هیأت مدیره سازمان ملی کارآفرینی ایران مطرح کرد
عضو هیأت مدیره سازمان ملی کارآفرینی ایران با بیان اینکه یکی از اهداف این سازمان اختصاص بودجه‌ای جداگانه برای کارآفرینی به صورت سالانه در کشور است، گفت: با کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در این رابطه جلساتی برگزار شده است.
2 بهمن 1396 15:5
فارس خبر می‌دهد
بررسی‌های جدید از روند ورود زنان به بازار کار و تغییرات عمده در این بخش نشان می‌دهد که در مجموع ضمن اینکه گرایش به کسب‌وکار و مشاغل خانگی بیش‌تر شده اما سهم زنان در بخش خدمات برای مزد‌بگیری روند فزاینده‌ای دارد.
2 بهمن 1396 15:0
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب تنها تا بیست و دوم بهمن ماه امسال مهلت دارند تا با تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود از بخشش اضافه خدمت بهره مند شوند.
2 بهمن 1396 14:58
دبیر هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی خطاب به وزیر ارتباطات:
عضو هیئت مدیره اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی در نامه ای وزیر ارتباطات از وی خواست تا با دیدی واقع بینانه به مشکلات استارت آپ ها نگریسته شود.
2 بهمن 1396 14:53
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: سهم اشتغال استان گلستان ۱۹ هزار و ۴۰۰ شغل است اما با ایجاد این میزان شغل، نرخ بیکاری ما کم نمی‌شود و تثبیت نرخ بیکاری خواهیم داشت.
2 بهمن 1396 14:41

سایت های مرتبط