جستجو

کلمه :
جستجو در :
از تاریخ :
تا تاریخ :
فهرست طبقه بندی ها :

اخبار استخدامی

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش درخواست کرد :
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به نقش نیروی انسانی در تعلیم و تربیت و ضرورت دارا بودن ویژگی های خاص، گفت: این شورا از ریاست مجلس و نمایندگان درخواست دارد تا طرح استخدام تعدادی از نیروهای حق التدریس را متوقف کنند.
5 امرداد 1396 9:21
رییس دانشگاه علمی کاربردی استان تهران از ثبت نام بیش از ۱۲ هزار نفر در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در این دانشگاه خبر داد و گفت: این آزمون روز جمعه ۶ مرداد ماه جاری برگزار می‌شود.
4 امرداد 1396 11:49
هواپیمایی قشم ایر اعلام کرد؛
مشاور مدیرعامل قشم ایر از قصد این شرکت هواپیمایی برای استخدام تعدادی خلبان از طریق آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی خبر داد.
4 امرداد 1396 9:10
معاون قضائی دادگستری تهران خبرداد:
معاون قضایی دادگستری تهران از جذب نیروهای جدید درسال جاری خبرداد و گفت: با برگزاری آزمون جدید استخدامی وجذب حداقل ۳هزار نفر نیرو، یک ششم از سهمیه برای استان تهران در نظرگرفته شده است.
4 امرداد 1396 9:2
پارک علم و فناوري استان سمنان در نظر دارد بر اساس مجوزهاي صادره، يک نفر مرد با ويژگي هاي زير را از طريق مصاحبه حضوري به صورت قراردادي با شرايط ذيل جذب نمايد.
4 امرداد 1396 8:44
مدیرعامل شرکت آلومینیوم جنوب تکذیب کرد
مدیرعامل شرکت آلومینیوم جنوب، انتشار خبر استخدام این شرکت در برخی از سایت‌ها و شبکه‌های مجازی درباره جذب نیرو در کارخانه آلومینیوم جنوب (لامرد) را تکذیب کرد.
3 امرداد 1396 8:57
بر اساس این اطلاعیه دارندگان رشته های ذکر شده صرفاً بایستی از دانشگاه های دولتی و واحد تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی فارغ التحصیل شده باشند.
1 امرداد 1396 15:50
طبق اعلام دفتر مطالعات آموزش گردشگری سازمان میراث فرهنگی داوطلبان شرکت در آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری فرصت دارند از۱ تا۷ مرداد در سامانه جامع آموزش گردشگری ثبت نام کنند.
1 امرداد 1396 15:17
مدیرکل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی از تامین نیروی انسانی متخصص این دفتر، در سطوح ستادی، استانی، اجرایی و موسسات و شرکت های تابعه این سازمان خبر داد.
1 امرداد 1396 14:35
به مدت ۱۰ روز؛
ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی و تعیین صلاحیت حرفهخ ای معماران تجربی در گیلان از ۳۱ تیرماه به مدت ۱۰ روز آغاز شد.
1 امرداد 1396 9:34

سایت های مرتبط