تجربه ها

گاهی در یک سازمان بزرگ و گاهی در یک شرکت کوچک، به دنبال شغل رویایی خود می‌گردید. برای تصدی آن شغل درخواست می‌دهید، اما با درخواست‌تان موافقت نمی‌شود. طبیعی است که احساس ناخوشایندی را تجربه کنید و مدتی طول بکشد تا اثر این احساس از بین برود. اما واقعیت این است که نباید تسلیم شوید. خودتان را با شرایط جدید تطبیق دهید و تا رسیدن به شغل رویایی‌تان دست از تلاش برندارید.
18 آذر 1398 17:29
21 ارديبهشت 1398 11:46
این روزها که خیلی‌ها دست روی دست گذاشته‌اند و نظاره‌گر نوسان قیمت‌ها در بازار طلا و ارز هستند، مدام ورد ناامیدی زمزمه می‌کنند و گاه‌وبیگاه از وضع موجود و بی‌ثباتی اقتصاد و بازار گلایه‌مندند، هستند افرادی مثل «مصطفی مصری» که نشان دهند این سکه بی‌ثباتی و ناامیدی، یک روی دیگر هم دارد.
11 اسفند 1397 16:24
اولین روز کاری تان می‌تواند از خاطره‌انگیزترین و حتی پراسترس‌ترین روزهای زندگی حرفه‌ای‌تان باشد. لین تیلور، کارشناس محیط کاری ملی و نویسنده‌ی کتاب "ستمگر سرکش دفتر کارتان را رام کنید: چگونه رفتار بچگانه‌ی رییس را کنترل کنید و در کار خود پیشرفت کنید” می‌گوید: "اکثر ما اولین روز کاری مان را به دلیل فشار بالایی که روی ما بود به یاد داریم. اما می‌توانیم اضطراب روز اول را با یک برنامه‌ریزی دقیق و وسواسی جهت حفظ موقعیت جدیدمان کاهش دهیم.”
6 امرداد 1396 6:31
غلب ما هرساله بعد از اتمام تعطیلات ایامی سرشار از انرژی که شاید حاصل از شروعی تازه ،امید به آینده و شاید روزهای خوش تعطیلاتی که در کنار خانواده و یا در سفر طی کرده ایم شروع می کنیم. اما تنها تعداد کمی از افراد از تمامی این انرژی ها استفاده می کنند و آن را به محیط کار برمی گردانند به نظر شما بهترین راهکارهای استفاده از این انرژی ها چیست؟
17 فروردين 1392 9:26

سایت های مرتبط