پادکست

زمانی که درجستجوی شغل مناسبی هستید ، یکی از راه های یافتن شغل ، مراجعه به نشریات دارای آگهی استخدامی مثل هفته نامه بازارکار یا سایت های مجازی است که آگهی های استخدامی را منتشر می کنند ، درضمن برخی ازآگهی ها درسایت شرکت ها و موسسات توسط کارفرمایان منتشر می شود . وقتی فرصت شغلی مناسبی را دریک آگهی یافتید و به آن علاقه مند شدید می توانید از راه های مختلفی که آگهی دهنده شرح داده برای تماس با وی اقدام کنید ، در اکثر آگهی ها خواسته می شود رزومه یا به عبارتی خلاصه سوابق تحصیلی و شغلی و درخواست شغل خودتان را با پست الکترونیک ویا از طریق مکاتبه و ارسال نامه به آدرسی مشخصی ارسال کنید .
16 شهريور 1398 13:59
اگر تازه فارغ التحصیل شده اید و به دنبال شغل می گردید یا اینکه می خواهید شغلی را که دارید عوض کنید از چه روشی برای انجام این کار استفاده می کنید؟ چطور می‌توانید شرکت‌ها، سازمان‌ها، کارگاه‌ها یا جاهایی را پیدا کنید که بخواهند شما را استخدام کنند؟ برای اینکار راه های مختلفی وجود دارد که نمونه هایی از آنها را به شما پیشنهاد می کنیم .
30 امرداد 1398 8:7
مصاحبه شغلی یکی از مراحل مهم و ضروری در استخدام است .اهمیت این مرحله به دلیل تعامل و گفت و گوی رو در روی کارجو وکارفرماست و بسیاری از کارفرمایان بعد از دریافت رزومه کارجویان یا معرفی یک کارجو به آنها تصمیم گیری را به مرحله بعدازمصاحبه شغلی موکول می کنند. مرکز اطلاع رسانی بازارکار جهاددانشگاهی به منظور آشنایی کارجویان و کار فرمایان دراینمورد مطالب متعدد را منتشر کرده است . آنچه خواهید شنید اولین قسمتی است که به صورت پادکست تقدیم می گردد و درآینده با ارسال موارد دیگر تکمیل خواهد شد.
30 تير 1398 14:53

سایت های مرتبط