فنون كار و كاريابي

در رزومه نویسی باید با خلاصه‌ای از خودتان شروع کنید، یکنواخت ننویسید، به نوشته‌های خود جهت دهید و مناسب با صنعت و حرفه خود بنویسید و هرگز دروغ نگویید.
30 تير 1398 16:46
بعضی از کارجویان طوری وارد اتاق مصاحبه می‌شوند، طوری می‌نشینند و صحبت می‌کنند که انگار شغل را به‌دست آورده‌‌اند. به گزارش گسترش‌نیوز، در مصاحبه شغلی چگونه باید رفتار کرد؟ امروز قصد داریم به چند مورد از مهم‌ترین اشتباهاتی که کارجویان در جلسه مصاحبه مرتکب می‌شوند نگاهی بیندازیم.
30 تير 1398 16:38
اگر خودتان یک کارآفرین نباشید، احتمالاً جاهای زیادی رفته‌اید و مصاحبه‌های شغلی زیادی انجام داده‌اید. اگر هم شما و هم کارفرمایی که قصد استخدام شما را داشته، حرفه‌ای بوده باشید، استرس به هیچ‌کدام از شما غالب نمی‌شود و به راحتی کار پیش می‌رود.
25 تير 1398 16:42
21 ارديبهشت 1398 11:46
اولین روز کاری شغل جدیدتان احتمالا یکی از اضطراب آورترین و البته به یادماندنی ترین روزهای دوران کاری تان است. بعد از مدت ها جستجو برای کار و حضور در مصاحبه های شغلی متعدد، حالا بالاخره موفق شدید کاری را پیدا کنید. یک شروع خوب می تواند اثرات مثبتی در ادامه ی مسیر کاری تان داشته باشد. به گزارش پايگاه اينترنتي روزیاتو در ادامه به کارهایی می پردازیم که باید در نخستین روز کاری شغل جدید خود انجام دهید.
21 ارديبهشت 1398 10:33
افراد درون‌گرا تفاوت‌های رفتاری متعددی با دیگر مردم‌دارند. آن‌ها برای ارتباط مستقیم مانند مصاحبه‌های شغلی، باید راهکارهای خاصی را به کار بگیرند. به گزارش پايگاه اينترنتي زوميت،مصاحبه‌های شغلی، برای همه‌ی افراد استرس‌زا و حساس هستند، اما اگر فردی درون‌گرا باشد، استرس و چالش‌های بیشتری را تجربه خواهد کرد. صحبت‌های کوتاه درباره‌ی خود و تبلیغ کردن توانایی‌ها و استعدادها، برای آن دسته از افراد دشواری‌های خاص خود را دارد. با‌این‌حال، درون‌گراها خصوصیات ذاتی قابل‌توجهی دارند که می‌تواند در موفقیت مصاحبه‌های شغلی، به آن‌ها کمک کند.
2 ارديبهشت 1398 14:30
ممکن است در طی یک مصاحبه استخدامی ، از شما سؤالات دشوار و صریحی پرسیده شود.بسته به هر عنوان شغلی یا صنعتی، پرسشهای دشوار متفاوتی مطرح میشود که افراد جویای کار باید بدانها پاسخ دهند. اما میتوان چندین سؤال دشوار عمومی و رایج را حدس زد و به دنبال یافتن پاسخ مناسبی برایشان پیش از شروع مصاحبه بود. در ادامه میخواهیم به دلایل پرسیدن سؤالات دشوار و سخت از نیروهای متقاضی استخدام اشارهای داشته باشیم و بعد ۱۰ پرسش دشوار رایج را بررسی کنیم:
26 اسفند 1397 10:38
این روزها که خیلی‌ها دست روی دست گذاشته‌اند و نظاره‌گر نوسان قیمت‌ها در بازار طلا و ارز هستند، مدام ورد ناامیدی زمزمه می‌کنند و گاه‌وبیگاه از وضع موجود و بی‌ثباتی اقتصاد و بازار گلایه‌مندند، هستند افرادی مثل «مصطفی مصری» که نشان دهند این سکه بی‌ثباتی و ناامیدی، یک روی دیگر هم دارد.
11 اسفند 1397 16:24
امروزه در فرایند استخدام، صاحبان صنایع اهمیت فراوانی به نحوه‌ی نوشتن رزومه افراد جویای کار می‌دهند. متاسفانه دانشگاه‌ها، در زمینه اصول اولیه رزومه نویسی حرفه‌ای و منابع انسانی آموزش‌های مناسبی به دانشجویان ارائه نمی‌دهند. از این رو اصول اساسی رزومه‌نویسی در این مقاله آموزش داده می‌شود.
11 اسفند 1397 13:30
هر کسی آرزوی داشتن یک شغل بسیار موفق را دارد تا از آن لذت ببرد و سبک زندگی مورد علاقه او را برایش فراهم کند. خبر خوب این است که داشتن یک شغل موفق چیزی است که عمدتاً تحت کنترل خود شما است. اگر می خواهید از موفقیت شغلی خود لذت ببرید، شما می توانید در این مقاله با ۶ نکته مهم آن آشنا شوید.
11 اسفند 1397 13:4

سایت های مرتبط