استخدام گسترده شركت مجتمع جهان فولاد سيرجان

تاریخ انقضا :1398/5/10

کد :91468

 شركت مجتمع جهان فولاد سيرجان در نظر دارد به منظور شناسايي و بكارگيري نيروي قراردادي از افراد بومي سيرجان و بردسير به تفكيك، از طريق شركت هاي تامين نيرو در قسمت هاي آتش نشاني، اورژانس، ايمني و بهداشت حرفه اي از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه تخصصي، روانشناختي و گزينش جذب نيرو نمايد.

افرادي كه متقاضي شركت در آزمون مي باشند، مي توانند براي ثبت نام از تاريخ ۹۸/۰۴/۲۶ تا تاريخ ۰۴ /۹۸/۰۵ به آدرس اينترنتي مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف (www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي و با توجه به شرايط ذكر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

آتش نشان  -  ديپلم    -   حداكثر سن قابل پذيرش ۲۸ سال- قد حداقل ۱۷۰ سانتي متر- bmi مناسب- انجام آزمون تئوري و تست بدني-كارت پايان خدمت يا معافيت خدمت غير پزشكي- دارا بودن گواهينامه پايه يك الزامي است- داشتن مدرك قهرماني دريكي از رشته هاي رزمي ويا تعهد ۶ ماهه براي دريافت آن(درصورت قبولي در آزمون)الزامي مي باشد.
تكنسين فوريت هاي پزشكي    الويت اول: فوق ديپلم فوريت هاي پزشكي الويت دوم: فوق ديپلم هوشبري   -  حداكثر سن قابل پذيرش ۲۸ سال- bmi مناسب- كارت پايان خدمت يا معافيت خدمت غير پزشكي- استعلام از مراكز اورژانس ۱۱۵ به منظور عدم اشتغال در مكان ديگر- متقاضيان اين دو گروه مي بايست تعهدات قانوني (دوره طرح مربوط، سربازي و …) را سپري كرده و مدارك مستند آن را ضميمه نمايند.
كارشناس ايمني  -  كارشناس رشته هاي:

1- صنايع گرايش ايمني صنعتي

۲- مهندسي بهداشت حرفه اي

۳- مهندسي ايمني وحفاظت كار

4- كارشناس سلامت ايمني و محيط زيست

hse۵- مهندسي تكنولوژي ايمني

۶- مهندسي ايمني گرايش حفاظت فني

7- مهندسي ايمني صنعتي و محيط كار    – حداكثر سن قابل پذيرش ۳۰ سال- حداقل ۲ سال سابقه كار
كارشناس بهداشت حرفه اي - مهندسي بهداشت حرفه اي  -  حداكثر سن قابل پذيرش ۳۰ سال

شرايط شركت در آزمون:

۱- شرايط عمومي:

۱-۱- تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران

۱-۲- تديّن به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي

۱-۳- دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم غير پزشكي

۱-۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقه محكوميت و سوء پيشينه كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد. (با تاييد مراجع ذي‌صلاح)

۱-۵- عدم تعهد اشتغال در دستگاه ها، موسسات و شركتها و كليه نهادها و ارگان­ ها به هر شكل ممكن

۱-۶- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني به تاييد امور ايمني و بهداشت شركت مجتمع جهان فولاد سيرجان

۱-۷- عدم اعتياد به هر گونه مواد مخدر و روانگردان و … (با تاييد مراجع ذي صلاح)

۲- شرايط سني

۲-۱- حداكثر سن مجاز براي داوطلبان ديپلم و فوق ديپلم ۲۸ سال (متولدين ۷۰/۰۵/۰۴و بعد از آن) براي داوطلبان ليسانس ۳۰ سال (متولدين ۶۸/۰۵/۰۴ و بعد از آن) مي­باشد.

۲-۲- مدت زمان خدمت سربازي به حداكثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.( داوطلبيني كه خدمت سربازي گذرانده اند، ۲ سال به شرط سني شان افزوده ميگردد)

۲-۳- به ازاي هر سال سابقه كار معتبر و مرتبط در واحدهاي پيمانكاري شركت جهان فولاد سيرجان­ كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد، يك سال و حداكثر ۵ سال به حداكثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۲-۴- شرط حداكثر سن در خصوص ايثارگران با رعايت موارد ذيل افزايش مي يابد :

۲-۴-۱- داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين در صورت مجروحيت مدت بستري شدن و يا استراحت پزشكي آنان به حداكثر سن اضافه مي‌شود.

۲-۴-۲- داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروههاي ضد انقلاب درآمده‌اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداكثر سن اضافه مي‌شود.

۲-۴-۳- افراد خانواده شهدا و جاويدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالاي ۲۵ درصد و آزادگان به ميزان ۵ سال به حداكثر سن اضافه مي‌شود.

۲-۵- در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن داوطلبان براي دارندگان مدرك تحصيلي ديپلم و فوق ديپلم از ۳۰ سال و ليسانس از ۳۲ سال نبايستي تجاوز نمايد.

۳- شرايط بومي بودن

براي متقاضيان استخدام به افرادي بومي اطلاق مي‌گردد كه داراي يكي از شرايط زير باشند:

۱- محل سكونت حداقل ۴ سال گذشته متقاضي در يكي از توابع شهرستان سيرجان يا بردسير باشد.( نامه به تاييد شوراي شهر الزامي است)

۲- محل تولد/محل صدور شناسنامه فرد متقاضي يا همسر متقاضي يكي از توابع شهرستان سيرجان يا بردسير باشد.

۳- طي نمودن حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي (ابتدايي، راهنمايي و دبيرستان) فرد متقاضي در يكي از توابع شهرستان سيرجان يا بردسير باشد.

۴- داوطلب يا پدر، مادر و يا همسر وي، حداقل چهار ( ۴ ) سال سابقه پرداخت حق بيمه در شهرستان هاي محل مورد تقاضا براي استخدام را داشته باشند .

۴- شرايط معدل:

۴-۱- داشتن حداقل معدل كل ۱۲ براي متقاضيان ديپلم و حداقل معدل كل ۱۳ براي ساير مقاطع

۵- شرايط مدرك تحصيلي:

۵-۱- مدارك دانشگاهي كساني براي شركت در آزمون قابل قبول است كه از طريق آزمونهاي سراسري دانشگاهها و مراكز آموزش عالي موفق به ورود شده باشند و يا از دانشگاههاي معتبر خارج از كشور، مدارك مورد تاييد وزارت علوم تحقيقات و فناوري را دريافت كرده باشند.

۵-۲- دارا بودن مدرك تحصيلي و يا گواهي فراغت از تحصيل كه در آن مقطع، رشته و گرايش تحصيلي، معدل و تاريخ فراغت از تحصيل ذكر شده باشد.

۵-۳- تاييد مدارك فارغ التحصيلان دانشگاه­هاي آزاد اسلامي از سوي دفتر امور فارغ التحصيلان سازمان مركزي آن دانشگاه و فارغ التحصيلان خارج از كشور از طرف وزارت علوم تحقيقات و فناوري، الزامي است.

۵-۴- مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه پيام نور مي بايست از طريق سازمان مركزي پيام نور و با درج پذيرش از طريق آزمون سراسري و با ذكر معدل كل صادر گرديده باشد.
تذكر: داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ فراغت از خدمت نظام وظيفه و كارت معافيت دائم ­آنان بعد از تاريخ ۹۸/۰۵/۰۴باشد به هيچ وجه مورد پذيرش قرار نمي گيرد.

با توجه به اين­كه پذيرش افراد براي مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصيلات اعلام شده مي­باشد. لذا پذيرفته شدگان نهايي مي­بايست صرفا با شرايط و مدارك تحصيلي پذيرش شده به كار در شركت مشغول گردند. و هيچ­گونه مدرك تحصيلي بالاتر از شرايط اعلام شده و پذيرش شده قابل قبول و اعمال نمي­باشد.

۶- اولويتهاي جذب:

۶-۱- اختصاص ۱۰% كل پذيرفته شدگان به افراد درجه يك خانواده معزز شاهد و جانبازان بالاي ۲۵% مي باشد مشروط بر اين كه حداقل ۶۰% كل امتياز نفر اول پذيرفته شده در آزمون را كسب كرده باشد.

۶-۲- در شرايط مساوي اولويت با افرادي است كه داراي معدل بالاتري هستند.

۷- نحوه ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاريخ درج اين آگهي حداكثر تا پايان روز جمعه ۹۸/۰۵/۰۴ فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در آزمون ثبت نام نمايند. (مهلت مذكور قابل تغيير نخواهد بود).

۷-۱- مطالعه دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن

۷-۲- واريز مبلغ ۷۰۰،۰۰۰ ريال (هفتصد هزارريال) به صورت الكترونيكي به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.

*وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.
تبصره ۱ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شركت در آزمون يك مقطع، رشته و گرايش را دارد.

۷-۳- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذيل را اسكن كرده و فايل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عكس ۴×۳ نبايد بيشتر از ۴۰ كيلوبايت و بقيه موارد اسكن شده نبايد بيشتر از ۸۰ كيلوبايت باشد)

= عكس داوطلب ۴×۳

= شناسنامه

= كارت ملي

= كارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم غير پزشكي

= مدرك فارغ التحصيلي

= مدارك مربوط به سابقه كار به تاييد سازمان تامين اجتماعي

= مدرك بومي بودن

= مدارك ايثارگري موضوع بند ۲

= مدرك دوره طرح گذرانده مرتبط به رشته هاي فوريت هاي پزشكي و هوش بري

= گواهينامه پايه يك براي مشاغل آتشنشان

= مدرك حداقل ۲ سال سابقه كار جهت رشته هاي كارشناس ايمني

۷-۴- ثبت تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سايت www.karasa.ir به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي‌باشد. (دريافت كد رهگيري به منزله تاييد نهايي ثبت نام نمي باشد)

۷-۵- داوطلبان بايد پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهايي(تاييد شده) خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نماييد.

۷-۶- تاريخ دريافت كارت ورود به جلسه، زمان، مكان و نحوه برگزاري آزمون در سايت مذكور اعلام مي­گردد.

تبصره ۲ : لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتايج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند.
۸- نحوه برگزاري آزمون:

۸-۱- آزمون بصورت چهارگزينه‌اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ‌هاي نادرست برگزار مي‌گردد.

۸-۲- آزمون كتبي هر رشته از دروس عمومي (شامل هوش، معارف اسلامي و اطلاعات عمومي، زبان انگليسي و فن آوري اطلاعات) و سوالات تخصصي شامل دروس تحصيلي تخصصي رشته دانشگاهي مورد نظر خواهد بود.

۸-۳- امتياز آخرين نفر پذيرفته شده نبايد از ۶۰ درصد امتياز نفر اول كمتر باشد.

تبصره: اقليت هاي مذهبي از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع مي شود.
۹- توضيحات مهم :

۹-۱- چنانچه داوطلب با ذكر مشخصات غير واقعي در فرم ثبت نام اقدام به شركت در مصاحبه نمايد، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدي (حتي در صورت پذيرش در آزمون و اشتغال به كار) موضوع بكارگيري وي منتفي و در صورت لزوم مورد پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت.

۹-۲- بديهي است قبولي در مصاحبه حضوري به منزله جذب نهايي فرد نمي باشد بلكه مراحل جذب شامل قبولي در مصاحبه تخصصي و روانشناختي، آزمون عملي و معاينات پزشكي و تاييد فرد توسط كميسيون مربوطه و قبولي در گزينش مي باشد كه در صورت پذيرش داوطلب در هر كدام از مراحل قيد شده از ايشان جهت انجام مراحل بعدي دعوت به عمل خواهد آمد.

۹-۳- كليه مشاغل عملياتي بوده و افراد متقاضي بايد از نظر جسماني و فيزيكي توانايي انجام كار در مشاغل مورد نياز را دارا باشند.

۹-۴- محل شركت جهان فولاد سيرجان واقع در كيلومتر۵۰ جاده شيراز – سيرجان و كارخانه نورد بردسير واقع در ابتداي جاده بردسير كرمان مي باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شركت تعيين مي كند

۹-۵- چنانچه داوطلب در شركت معدني و صنعتي گل گهر ويا يكي از شركتهاي پيمانكار و همكار شركت معدني و صنعتي گل گهر ويا شركت هاي منطقه گل گهر و يا ميدكو شاغل باشد، ضروري است قبل از ثبت نام از شركت قبلي استعفا داده باشد؛ در غير اينصورت قبولي وي در آزمون كان لم يكن تلقي مي گردد.

۹-۶- متقاضيان فوريت هاي پزشكي و هوش بري مي بايست تعهدات قانوني (دوره طرح مربوط، سربازي و …) را سپري كرده و مدارك مستند آن را ضميمه نمايند.

۹-۷- متقاضيان آتشنشان بايستي داراي مدرك قهرماني در يكي از رشته هاي رزمي ويا تعهد ۶ ماهه براي دريافت آن(درصورت قبولي در آزمون) را داشته باشند.
۱۰- دريافت كارت آزمون:

۱۰-۱- دريافت كارت ورود به جلسه براي داوطلبان، از طريق سايت مذكور طبق كد رهگيري ارائه شده، در تاريخهاي تعيين شده امكان‌پذير است.

۱۰-۲- محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است.
۱۱- اعلام نتايج آزمون :

۱۱-۱- نتايج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاري مصاحبه متعاقباً از طريق سايت مذكور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

۱۱-۲- داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمايند.

                                 براي ثبت نام و دريافت اطلاعات بيشتر  اينجا را  كليك نماييد


 

 

 

 

 

 

سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر، که با بازارکار همکاری می‌کنند  

 

سایت های مرتبط