پرسش هاي كارفرمايان

از جمله این امکانات می‌توان به درج آگهی در نشریه بازارکار و مشاهده آگهی های ثبت شده قبلی؛درج آگهی استخدامی به صورت بنر و آگهی متنی؛ امکان جستجو و مشاهده رزومه ها ؛استفاده رایگان از خدمات کاریابی بازارکار ؛ارسال پیام کوتاه هوشمند به کارجویان و ... اشاره کرد. 
کارفرمایان می‌توانند پس از مشاهده توضیحات، با تکمیل مشخصات شرکت و آپلود روزنامه رسمی برای انجام اعتبار سنجی عضو سایت بازارکار شوند. در ادامه مدیران سایت بازارکاردر اولین فرصت در زمان اداری اطلاعات شما را بررسی کرده و آنها را تایید می نمایند. پس از آن استفاده از کلیه امکانات سایت برای شما امکان پذیر خواهد بود.
 تعرفه درج آگهی در نشریه بازارکار در منوی سمت چپ برای شما قابل مشاهده است. با مشاهده تعرفه و انتخاب آن (طبق صفحه مورد نظر ، سایز آگهی و تاریخ چاپ آن ) نیاز به آپلود متن آگهی به همراه شماره تماس می باشد . با ثبت موارد فوق آگهی شما در اختیار بخش بازارگانی سایت بازارکار قرار خواهد گرفت و در اسرع وقت تثبیت شده و امکان پرداخت برای شما فراهم خواهد شد . برای تسریع در فرایند ثبت آگهی لطفا با بخش بازرگانی سایت تماس حاصل فرمایید.
امکان درج دو نوع آگهی در سایت وجود دارد . بنرهای تبلیغاتی که امکان درج و مشاهده تعرفه آن از بخش درج بنر تبلیغاتی امکان پذیر است.
همچنین آگهی های استخدامی که به دو صورت عمومی(تهران و شهرستان) و ویژه قابل درج است. قسمت درج آگهی استخدامی برای آن تعبیه شده است. بعد از درج عنوان آگهی درج متن آن به دو صورت قابل انجام است. در صورتی که تمایل داشته باشید که متن آگهی توسط همکاران بازارکار درج شود ، فایل مورد نظر را آپلود کرده و فقط نیاز به انتخاب محل درج ( عمومی یا ویژه ) می باشد. در غیر این صورت نحوه درج بدین صورت است:
در صورتی که آگهی استخدامی شما دارای جدول می باشد ، متن بالای و پایین جدول را در دو باکس تعبیه شده وارد نموده و تیک درج جدول را بزنید. جهت استفاده از امکان دریافت رزومه از طریق سایت بازارکار آدرس ایمیل را در قسمت پایین وارد کنید.نوع آگهی را انتخاب و بر روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید.
در صفحه دوم اطلاعات عناوین شغلی خود را تک به تک وارد کرده و بر روی ذخیره نیرو کلیک کنید تا سطور آن اضافه شود . با کلیک بر روی ذخیره آگهی شما ثبت می شود و در اولین فرصت بررسی و امکان پرداخت برای ما فراهم خواهد شد.
با انجام جستجو از طریق صفحه " مشاهده رزومه کارجویان "  و مشاهده اطلاعات آن رزومه ، امکان خرید و مشاهده آن برای شما امکان پذیر خواهد بود . رزومه های خریداری شده در لیستی جداگانه نیز برای استفاده مجدد شما تا مدت معینی ثبت خواهد شد.
کافرمایان تهرانی بدون متحمل شدن هزینه می توانند از قسمت خدمات کاریابی بازرکار ، رزومه های مورد نظر را سفارش داده و رزومه ها را از آن طریق و بدون هیچ هزینه ای دریافت کنند

سایت های مرتبط