جستجو

کلمه :
جستجو در :
از تاریخ :
تا تاریخ :
فهرست طبقه بندی ها :

اخبار

از میدان امام حسین(ع) تهران؛
موکب اشتغال محرومان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان کمیته امداد، از میدان امام حسین (ع) تهران به سمت مناطق هدف بدرقه شد.
2 مهر 1400 15:15
در شتابدهنده تخصصی نفت، گاز و انرژی، واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی :
شتابدهنده پیاکو نخستین شتابدهنده تخصصی نفت، گاز و انرژی، واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به عنوان پل ارتباطی میان مراکز علمی قوی و نخبگان صنعت با مهیا کردن شرایط شکل گیری تیم های فناور و نوآور به خلق ارزش و حمایت از استارتاپ ها، کارآفرین ها و افراد متخصص برای تامین، تسهیلات مالی و سرمایه گذاری می پردازد .
2 مهر 1400 10:57
موتورچی خبرداد :
سید مرتضی موتورچی سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی درحساب شخصی توئیتر خود نوشت : برخلاف برخی ماه‌های گذشته ، تمامی حقوق و مزایای شهریور ماه بازنشستگان و مستمری بگیران طبق جدول زمانبندی و بدون هیچ تاخیری، تا پایان وقت اداری ۳۱ شهریور واریز‌ شد.
2 مهر 1400 10:41
رییس انجمن سینماداران:
ما نزدیک به دو سال است که تنها ضرر داده‌ایم و این ضرر غیرقابل جبران است به طوری که اگر دولت گامی برای نجات سینمای کشور برندارد ما در شرایط بسیار بحرانی قرار خواهیم گرفت.
2 مهر 1400 10:32
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در حاشیه جشن غنچه ها و شکوفه ها و در جمع خبرنگاران:
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در حاشیه جشن غنچه ها و شکوفه ها گفت: خوشحالیم که بعد از دوسال توانستیم زمینه حضور دانش آموزان در مدارس را فراهم کنیم.
2 مهر 1400 9:5
با صدور پیامی؛
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی؛ آغاز سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۴۰۱ را به تمام فرهنگیان و دانش آموزان تبریک گفت.
2 مهر 1400 9:2
با حضور " حجت الله عبدالملکی "وزیر تعاون
پویش موکب اشتغال محرومان به منظور ایجاد بستر نیکوکاری شغلی با حضور " حجت الله عبدالملکی "وزیر تعاون ، کارو رفاه اجتماعی در "میدان امام حسین " (علیه السلام) برپا شد.
2 مهر 1400 8:56
گزارشی از طرح اشتغال موفق مددجوی کمیته امداد:
جوان مددجوی خوش‌فکر مازندرانی با راه‌اندازی آشپزخانه و تهیه غذا توانسته علاوه بر خودکفایی و کسب درآمد، برای 35 نفر دیگر نیز شغل ایجاد کند.
2 مهر 1400 8:50
با حکم رئیس کمیته امداد؛
رئیس کمیته امداد در حکمی «لاله افتخاری» را به عنوان مشاور امور بانوان کمیته امداد منصوب کرد.
2 مهر 1400 8:48
با برپایی 72 دیگ نذری در کمیته امداد:
در مراسمی نمادین با برپایی 72 دیگ نذری در کمیته امداد، موکب ملی «نذرواره حسینی» به عنوان بزرگترین مرکز نیکوکاری کشور افتتاح شد.
2 مهر 1400 8:45

سایت های مرتبط