ثبت نام رایگان در سمینار رقابت های استارت آپی سلامت آنلاین

ثبت نام رایگان در سمینار رقابت های استارت آپی سلامت آنلاین
سمینار رقابت های استارت آپی سلامت آنلاین با حضور استارت آپ های فعال در حوزه داروسازی، پزشکی، سلامت و روان شناسی، 28 مرداد ماه از ساعت 12 الی 21 در دانشگاه امیرکبیر تهران و با همکاری کانون همگرایی رویکردهای بین المللی امیرکبیر برگزار می گردد. علاقه مندان برای ثبت نام در این رویداد می توانند به وبسایت رقابت های استارت آپی به نشانی www.bestad.ir مراجعه نمایند.

به گزارش بازار کار، دکتردکتر، سیمیآروم، سامانه کیمیا ویزیت، پزشک خوب،  شفاجو، داروچی، دکترسوشا، #Zoop، دکترتو، داروخانه آنلاین ایزی‌دارو ، آسانیسم، پرستارها (آیدا)، راحت‌دارو، ثمین، نسخه بر، داروخانه اینترنتی داروکلیک، دکتر ساینا، کرفس، شركت نبض هوشمند سلامت، دکتریاب، با نوبت، دکتر من و سیبوفن از جمله استارت آپ های فعال در حوزه های مرتبط با سلامت هستند که در این سمینار معرفی می شوند.
همچنین استارت آپ گردشگری سلامت با نام رادینا سلامت که خدمات نازائی را ارائه می دهد، از شهر یزد به دانشگاه امیرکبیر تهران خواهد آمد و در این سمینار حضور خواهد داشت. همچنین مهندس ورمیرا مخنرع کیک فراسودمند دانش بنیان نیز از کرمانشاه برای ارائه محصول دانش بنیان حوزه سلامت به این سمینار می آیند.  این سمینار رایگان روز دوشنبه همین هفته در دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار می گردد.
لازم به ذکر است که تا به امروز رقابت های استارت آپی آزمایش پزشکی آنلاین، بیمه آنلاین، تاکسی آنلاین، معماری آنلاین، املاک آنلاین، خشک شویی آنلاین، گردشگری آنلاین، میوه آنلاین، فوتبال آنلاین، خانه هوشمند، کالای آنلاین، آرایشگاه آنلاین برگزار شده اند.


23 امرداد 1398 16:3
اخبار مرتبط
ثبت بیش از ۱۰۰۰ مجموعه استارتاپی در کشور
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط