نتایج آزمون عملی استخدامی‌های آتش‌نشانی‌ زنجانی هفته آینده اعلام می‌شود

مدیرکل امور شهری و شوراهای استان زنجان:
نتایج آزمون عملی استخدامی‌های آتش‌نشانی‌ زنجانی هفته آینده اعلام می‌شود

 مدیرکل امور شهری و شوراهای استان زنجان با اشاره به جذب 37 نفر در آتش‌نشانی‌ زنجان، گفت: نتایج این آزمون هفته آینده اعلام می‌شود.
به گزارش بازارکار علی محمودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: آزمون‌های علمی و عملی جذب 35 نیرو در آتش‌نشانی‌ زنجان طی هفته‌های گذشته برگزار شد.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استان زنجان با اشاره به اینکه آزمون کتبی و استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی‌ زنجان مرداد امسال با حضور یک هزار و 760 نفر از متقاضیان و علاقه‌مندان برای فعالیت در شغل آتش‌نشانی در مجتمع جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد، اضافه کرد: همچنین آزمون عملی نیز از بین بیش از 100 نفر که در واقع سه برابر ظرفیت نیروهای مورد نیاز آتش‌نشانی‌ زنجان بودند، 10 آبان‌ماه امسال در سالن ایپکچی برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در آزمون عملی بحث رکوردگیری و تست آمادگی جسمانی نفرات شرکت کننده در آزمون عملی با حضور ناظران برگزار شد، اضافه کرد: پس از جمع‌بندی امتیازات نتایج این آزمون طی هفته آتی اعلام خواهد شد.
محمودی با بیان اینکه طبق اعلام نیاز از سوی آتش‌نشانی‌ زنجان 35 نفر در این سازمان‌ها جذب خواهند شد، تصریح کرد: همچنین دو نفر نیز که از جامعه ایثارگری بودند، نیز در آتش‌نشانی‌ زنجان جذب می‌شوند، سهمیه‌ای که از سنوات گذشته باقیمانده بود.
به گزارش فارس، آزمون آتش‌نشانی زنجان، طبق مجوز استخدامی 711304 تاریخ 19 اسفند سال قبل، سازمان استخدامی و اداری کشور و مصوبه 67215 تاریخ 27 اسفند سال قبل در مقاطع دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری و از طریق برگزاری آزمون عملی و علمی برگزار و بر اساس آن نفراتی که در آزمون نمره قبولی را کسب کنند، در مشاغلی همچون راننده خودروهای تندروی سنگین آتش‌نشانی، آتش‌نشان، کاردان آتش‌نشانی و کارشناس آتش‌نشانی مشغول به کار خواهند شد.

خبر مرتبط؛

برگزاری آزمون کارشناسان دهیاری در زنجان

افزایش فرصت های شغلی مددجویان کمیته امداد زنجان به ۴ هزار

 

 


16 آبان 1398 12:49
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط