اعلام نیاز برای جذب هیات علمی جدید

رئیس دانشکده داروسازی آزاد تهران :
اعلام نیاز برای جذب هیات علمی جدید

رئیس دانشکده داروسازی و علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از تاسیس یک رشته جدید با مجوز وزارت بهداشت خبر داد.
به گزارش بازارکار زهرا جعفری آذر در گفتگو با مهر از تلاش برای راه اندازی رشته تغذیه خبر داد و گفت: در همین رابطه هماهنگی هایی با وزارت بهداشت صورت می گیرد. در حال حاضر رشته صنایع غذایی را در دانشکده داریم و به دنبال راه اندازی رشته تغذیه هستیم. 
وی همچنین تعداد دانشجویان رشته داروسازی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد تهران را یک هزار و ۷۰۰ نفر عنوان کرد و گفت: پر متقاضی ترین رشته ها برای دانشجویان در این دانشکده صنایع غذایی و داروسازی هستند.
جعفری آذر اضافه کرد: در فراخوان جدیدی که قرار است دانشگاه آزاد برای جذب هیات علمی اعلام کند، به 5 نفر در دانشکده داروسازی نیاز است.
وی افزود: هیات علمی مورد نیاز این دانشکده مختص به رشته های تخصصی خودمان شامل بالینی، شیمی دارویی، سم شناسی و اقتصاد و مدیریت بود که اعلام شده است.
رئیس دانشکده داروسازی و علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد، تعداد اعضای هیات علمی این دانشکده را حدود ۶۰ نفر برشمرد و ادامه داد: از این تعداد، تقریبا ۳۵ نفر هیات علمی تمام وقت هستند و از آنجا که ما زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آزاد هستیم، طبیعتا ۲۵ عضو دیگر هیات علمی، از جمله اساتید دانشگاه هستند که تدریس علوم پایه و دروس مشترک از جمله میکروب یا ایمونو را بر عهده دارند.

در همین زمینه؛

توضیح مرکز سنجش پزشکی درباره درخواست جابجایی در تکمیل ظرفیت دکتری


جزئیات ظرفیت سه رشته پرطرفدار علوم پزشکی دانشگاه آزاد


18 آبان 1398 13:14
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط