مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق به فرانسه می روند

در حوزه عطرسازی و گیاهان دارویی؛
مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق به فرانسه می روند

فعالان حوزه عطر سازی و گیاهان معطر ایرانی برای آشنایی با مراکز علمی این حوزه در فرانسه می‌توانند در یک سفر علمی، تحقیقاتی حضور یابند.
به گزارش بازارکار به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همه شرکت‌های دانش‌بنیان، فعالان و علاقه مندان حوزه عطر سازی در کشور، امکان حضور سفر فرانسه را دارند تا بتوانند مذاکرات تجاری داشته باشند.
توسعه بازار و صادرات به مقصد کشور فرانسه با محوریت بخش عطر و اسانس، از جمله اهداف این سفر علمی، تجاری است.
برگزاری نشست تجاری با همتایان فرانسوی در حوزه عطر و اسانس، نشست مشترک با اعضا و مسئولین سندیکای ملی عطرسازی فرانسه، نشست مشترک با جامعه عطرسازان فرانسه، بازدید از مراکز مهم و معتبر فرانسوی در زمینه تولید تجهیزات استحصال ماده موثره گیاهان دارویی و معطر، بازدید از شرکت های عطرسازی و بازدید از موزه و کارگاه فرگونارد برخی از برنامه های تدارک دیده شده برای این هیات تجاری و فناور است.
برای حضور در این رویداد، کلیه فعالان اقتصادی و متخصصان بخش گیاهان دارویی و معطر ایران، نهایتا تا ۳۰ آبان‌ماه فرصت دارند تا برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کنند.
ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار گل محمدی و گیاهان معطر و انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان گلاب و عرقیات از حامیان معنوی این رویداد هستند.
 خبر مرتبط؛

دولت باید هزینه تحقیقات و توسعه شرکت‌های دانش بنیان را بپردازد

ورق‌های کابینت نانویی ایران به آذربایجان صادر شد


18 آبان 1398 15:40
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط