کمبود پزشک متخصص چالش بیمارستان های غرب مازندران است

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس:
کمبود پزشک متخصص چالش بیمارستان های غرب مازندران است

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چالش بزرگ بیمارستاهای غرب استان مازندران کمبود پزشک متخصص است.
به گزارش بازارکار به نقل ازمهر  شمس الله شریعت نژاد در حاشیه بازدید از مطلب های پزشکی شهرستان د با بیان اینکه بیمارستان جدید عباس آباد نیاز به سه پزشک متخصص دارد گفت: از وزیر بهداشت درخواست کردم نسبت به افزایش پزشک متخصص اقدام کند که این امر محقق نشده است.
وی افزود: مشکلاتی در حوزه پزشکان متخصص وجود دارد و توجیه این است که متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ندارند.
این نماینده مجلس تصریح کرد: در شهرستان رامسر ریاست بیمارستان امام سجاد، دکتر صارمی و رییس نظام پزشکی دکتر سبحان بهرامی دغدغه جذب پزشک متخصص را دارند و در این حوزه مطالبه گری می کنند.
وی افزود: تعهد در حوزه پزشکان متخصص بیشتر است و پزشکانی که در رامسر مشغول بکار بوده متعهد هستند.
دکتر شریعت نژاد با اشاره به اینکه مسئولان برای رضایت مردم تلاش می کنند و حسادت ها در جامعه پزشکی مشکل ایجاد می کند خاطر نشان کرد:  وظیفه مسئولان بیمارستان حفظ پزشکان متخصص است.
وی افزود: حجم وسیعی از بیماران به علت حجم پایین خدمات دهی  از رامسر به رشت، آمل، بابل، مشهد، شیراز و تهران مراجعه می کنند و باید امکانات و نوع پزشکان متخصص جوابگوی نیازهای مردم منطقه باشد.
نماینده مردم تنکابن رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره استانی شدن غرب مازندران یکی از استدلال های من این است که در آمل، بابل یا ساری درصد غیر بومی ها کم است و در عباس آباد ۵۷ هزار نفر بومی و ۱۰۰ هزار نفر غیر بومی داریم و وجه تمایز اصلی غرب استان مازندران نسبت به شرق تعدد افراد غیر بومی است. 

خبرمرتبط؛

بیکاری دانش‌آموختگان معدن در مازندران


کمبود معلم در مدارس کشور


18 آبان 1398 15:52
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط