۲۶ نفر در آزمون عملی استخدامی آتش‌نشانی استان سمنان شرکت کردند

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان:
۲۶ نفر در آزمون عملی استخدامی آتش‌نشانی استان سمنان شرکت کردند

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان با بیان اینکه ۲۶ نفر در آزمون عملی استخدامی آتش نشانی استان شرکت کردند، گفت: ۱۶ نفر از این بین برای استخدام معرفی خواهند شد.
به گزارش خبرنگار مهر، راضیه شهاب صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه بر اساس مجوز ابلاغی در تاریخ ۲۵ فروردین‌ماه سال ۹۷ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تعداد ۵۰ سهمیه استخدام پیمانی برای مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی به استان سمنان تخصیص داده شد، ابراز کرد: بر این اساس سه رشته شغلی «راننده وسایل سنگین، کاردان آتش‌نشان و آتش‌نشان با مدارک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس» برای استان سمنان در نظر گرفته شد.
وی افزود: شروع ثبت نام از تاریخ ۱۰ تیرماه سال ۹۸ بوده است و مرحله اول آزمون در ۱۸ مردادماه سال گذشته در دو حوزه سمنان و شاهرود برگزار شد.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان مجموع ثبت نام کنندگان در استان را یک هزار و ۲۷۲ نفر عنوان کرد و افزود: ۱۱۹ نفر به عنوان پذیرفته‌شده مرحله اول بودند که آزمون عملی در ۱۳ آذرماه سال ۹۸ برگزار شد و از این تعداد ۳۴ نفر به مرحله بعدی راه یافتند.
شهاب افزود: آزمون عملی دیگری نیز بر اساس ظرفیت تکمیلی از سوی سازمان جهاد دانشگاهی کل کشور برگزار شد که در این آزمون ۲۶ نفر در آزمون عملی آتش‌نشانی شهرداری‌های استان سمنان برای پذیرش ۱۶ نفر در مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی به رقابت پرداختند.


10 تير 1399 10:34
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط