توسعه همکاری با جهادگران کارآفرین برای اشتغالزایی نیازمندان

معاون اشتغال کمیته امداد آذربایجان شرقی:
توسعه همکاری با جهادگران کارآفرین برای اشتغالزایی نیازمندان

 معاون اشتغال کمیته امداد آذربایجان شرقی اظهار داشت: میزان همکاری کمیته امداد استان با جهاد گران کارآفرین همه ساله در حال گسترش بوده است.
به گزارش بازارکار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم پرویزی با بیان اینکه مردمی کردن خدمات اشتغالزایی نتایج و بازخوردهای مطلوبی بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد داشته، افزود: ۱۵ مرکز نیکوکاری خیرین در سطح استان برای اشتغال مددجویان با استفاده از ظرفیت خیرین و کارآفرینان راه اندازی شده تا نیازمندان از ثمرات کم نظیر آن بهره مند شوند.
وی افزود: میزان همکاری کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با جهاد گران کارآفرین همه ساله در حال گسترش بوده و در سالجاری نیز با بهره گیری از خیرین و بسیجیان فعال در امور اشتغال در جهت خدمات رسانی بهتر به مددجویان تحت پوشش و ارتقای طرح های فعال خوداشتغالی گام های اساسی برداشته شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: یکی دیگر از طرح های بکر برای ارتقای فرهنگ کار در بین جامعه هدف، ارائه مشاوره شغلی به مددجویان تحت حمایت بوده بطوری که در طی سال جاری تاکنون برای ۱۳۰۰۰ مددجو توسط کارشناسان خبره حوزه اشتغال و خودکفایی بصورت رایگان مشاوره شغلی صورت گرفته است.
پرویزی با تاکید بر اینکه طرح های اشتغال ایجاد شده برای جامعه هدف، هیچ گاه به حال خود رها نمی شوند، گفت: نظارت و کنترل بر این طرح ها مستمر است. از ابتدای سال تا به امروز جهت اجرای صحیح طرح های خوداشتغالی مددجویان بازدید های فنی صورت گرفته که۸۵۰۰ مورد بازدید قبل از اجرا، ۵۷۰۰ مورد بازدید حین اجرای طرح و ۳۱۰۰۰ مورد بازدید برای طرح های فعال و کاریابی ایجاد انجام پذیرفته است.
 


24 دی 1399 14:46
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط