۱۲ هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان استخدام می شوند

معاون بنیاد شهید:
۱۲ هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان استخدام می شوند

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از استخدام ۱۲ هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد در دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمود پاکدل ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار کرد: در دوره جدید از مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران بازتعریف دو بخش پشتیبانی ستادی و برنامه عملیاتی استانی در سه موضوع گلزارها، اشتغال و مسکن صورت گرفت و خوشبختانه این اقدام نتایج خوبی به همراه داشته است.
وی با اشاره به طرح استفساریه ماده ۲۱ قانون خدمات جامع ایثارگران در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل شرکتی و قراردادی و همچنین فرزندان رزمندگان داوطلب، افزود: با اجرای این طرح بالغ بر ۸۰ درصد مشکلات نیروهای قراردادی ایثارگر حل خواهد شد.

پاکدل اضافه کرد: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری آزمون استخدامی ۱۲ هزار از فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد انجام و این موضوع به ۵۰ دستگاه اجرایی نیز ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه با سازمان سنجش کشور نیز برای برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان هماهنگی لازم صورت گرفته است، یادآور شد: چنانچه دستگاه‌های اجرایی در چند روز اخیر شغل محل‌های مورد نیاز خود را در پورتال این سازمان بارگذاری کنند آزمون استخدامی قبل از پایان سال جاری برگزار می‌شود.


3 اسفند 1399 14:8
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط