جزئیات جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه فنی و حرفه ای

دانشگاه اعلام کرد:
جزئیات جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه فنی و حرفه ای

معاون اداری مالی دانشگاه فنی و حرفه ای از شروع تشکیل پرونده و ثبت مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۱۴۰۰ در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه‌ای، غلامرضا زمانی گفت: با توجه به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۴۰۰ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و لزوم دریافت و ثبت مدارک پذیرفته شدگان دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید شمسی پور تهران به عنوان محل متمرکز این امر تعیین شد.
وی افزود: به منظور کیفی کردن این فرآیند، با تشکیل کارگروه اجرایی با برنامه ریزی و تمهید مقدمات لازم برای پذیرش و تشکیل پرونده داوطلبان اقدام لازم صورت پذیرفته است.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: در این آزمون ۱۳۸ نفر از داوطلبان از سوی سازمان سنجش برای مرحله اول پذیرفته شده‌اند که در نظر است پس از انجام مصاحبه و مراحل گزینش، بعنوان کارمند پیمانی در رشته‌هایی نظیر کارشناس آزمایشگاه و کارگاه‌های فنی، کارشناس شبکه، کارشناس حقوقی و …استخدام دانشگاه فنی و حرفه‌ای شوند.
وی اظهار داشت: داوطلبان از روز شنبه ۱۰ مهرماه با مراجعه به دانشکده مذکور نسبت به تشکیل پرونده و ثبت مدارک خود اقدام کردند و این پذیرش تا ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۱۲ مهرماه ادامه داشت.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه‌ای افزود: سهمیه دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای جذب پذیرفته شدگان از بین واجدین شرایط، تعداد ۶۱ نفر است که بالاترین شرایط احراز و امتیاز را داشته باشند واجد شرایط شناخته شده و به صورت پیمانی در مراکز زیر مجموعه دانشگاه جذب می‌شوند.
د خبر
 


20 مهر 1400 12:25
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط