گام های استوار دولت سیزدهم در حل مشکلات تعاون

مسکنی در هرمزگان تاکید کرد:
گام های استوار دولت سیزدهم در حل مشکلات تعاون

معاون امور تعاون،سفر هیات دولت به استان‌ها را از اولویت‌های راهبردی دولت سیزدهم با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم دانست و در تحقق شعار سال تولید؛ پشتیبانی و مانع زدایی ها موثر خواند.
به گزارش بازارکار از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان،  مهدی مسکنی، در حاشیه سفر یکروزه به این استان بر گام های استوار دولت سیزدهم در حل مشکلات تعاون اشاره کرد و گفت: 9 تعاونی مشکل دار در هرمزگان وجود دارد که باید به طور جدی بررسی شود.
مسکنی افزود: در خصوص تولید، اشتغال و حمایت از طرح های اشتغالزایی، هماهنگی هایی با بانک های عامل، انجام داده شده است.
وی با اشاره به اینکه بعد از سفر نیز مصوبات هر حوزه پیگیری می شود، بیان کرد:  آنچه که در استان هرمزگان مشاهده شد، کارکردهای خوب تعاونی ها در ابعاد مختلف و ایده های نو بود که البته تعدادی از اعضای تعاونی مسکن مشکلاتی داشتند.
معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز در جریان سفر یک روزه خود از تعاونی های دریایی ریشمون، نیکداران کیمیای هرمزگان(بنکداران) در بندرعباس و پروژه 48 واحدی مسکن اداره کل تعاون بندرعباس بازدید و مشکلات آنها را بررسی کرد.
مهدی مسکنی همچنین نشستی با روسای تعاونی‌های شهرستان بندرعباس داشت و در نشست هم‌اندیشی هیئت رئیسه اتاق تعاون استان هرمزگان حضور یافت.
وی در این سفر با حضور در میز ارتباطات مردمی واقع در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرعباس به مشکلات و مسائل مراجعین در حوزه‌های تعاون رسیدگی و ضمن صدور دستورات لازم، موانع را پیگیری کرد.
در این بازدید البته گلایه های شدیدی از سوی برخی از مراجعین در خصوص تخلفات و کم کاری های برخی از تعاونی های مسکن فعال در بندرعباس مطرح شد که از سوی معاون امور تعاون، بررسی شد.

معاون روابط کار در هرمزگان: نفت ستاره خلیج فارس، الگوی بسیار خوبی برای صنایع تولیدی است

معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از نفت ستاره خلیج فارس گفت: نفت ستاره، الگوی بسیار خوبی برای صنایع تولیدی و کسانی است، که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند.

نفت ستاره  خلیج فارس، الگوی بسیار خوبی برای صنایع تولیدی است

به گزارش بازارکار از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان،همچنین، علی حسین رعیتی فرد، با اشاره به میانگین سنی کارکنان نفت ستاره افزود: هر کجا به جوانان اعتماد شده آن صنعت و حرفه بسیار شکوفا شده  است.
وی ادامه داد: وقتی به جوانان میدان داده می شود آنها از ابتکارات و استعدادهای خود برای بالا بردن  سطح کیفیت و طراحی های جدید  استفاده می کنند.
معاون روابط کار در بخش دیگری از سخنان خود گفت: همدلی و ایجاد فضای صمیمیت بین کارگر و کارفرما، سبب تعلق خاطر کارگران به محل کار و در نهایت تاثیر مثبت بر کیفیت و کمیت تولید کالا خواهد شد.
وی همچنین بر رعایت  استاندارهای ایمنی برای جلوگیری از بروز حوادث نا خواسته در محل کار تاکید کرد.


24 دی 1400 19:4
چاپ | ارسال به ديگران

سایت های مرتبط