جستجو

کلمه :
جستجو در :
از تاریخ :
تا تاریخ :
فهرست طبقه بندی ها :

اخبار

دکتر افروزیان معاون آموزشی سازمان
دکتر افروزیان معاون آموزشی سازمان با اشاره به همکاری های آموزشی جهاددانشگاهی با اداره کل ورزش و جوانان استان یزد عنوان کرد: در سه ماه اردیبهشت، خرداد و تیر ماه سال جاری تعداد ۱۱۳۵ نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در مرحله سوم طرح «سرباز ماهر» توسط مرکز آموزش های تخصصی سازمان جهاد دانشگاهی یزد تحت آموزش قرار گرفت.
8 امرداد 1400 22:7
معصومه ابتکار در وبینار بین‌المللی جهاددانشگاهی واحد الزهرا (س) تأکید کرد:
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده طی سخنانی در وبینار بین‌المللی جهاددانشگاهی واحد الزهرا (س) تصریح کرد: در زمینه توان‌افزایی زنان سرپرست خانوار با سازمان‌های غیردولتی نشست‌هایی با هدف ایجاد اشتغال برای این زنان و به طور خاص برای بازاریابی مجازی برگزار شده است. معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده طی سخنانی در وبینار بین‌المللی جهاددانشگاهی واحد الزهرا (س) تصریح کرد: در زمینه توان‌افزایی زنان سرپرست خانوار با سازمان‌های غیردولتی نشست‌هایی با هدف ایجاد اشتغال برای این زنان و به طور خاص برای بازاریابی مجازی برگزار شده است.
8 امرداد 1400 22:1
رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش های فی و حرفه ای:
رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش های فی و حرفه ای گفت: حمایت از از مربیان فنی و حرفه ای متناسب با سایر نیروهای آموزشی در کشور یک ضرورت است.
8 امرداد 1400 21:57
معاون پژوهش، برنامه ریزی وسنجش مهارت سازمان فنی و حرفه ای مطرح کرد:
دکتر ناهید مسلمی، معاون پژوهش، برنامه ریزی وسنجش مهارت، گفت: استانداردسازی و برنامه ریزی آموزشی براساس تحولات فناوری، باید پایه و اساس آموزش های مهارتی قرار گیرد.
8 امرداد 1400 21:42
معاون آموزشی سازمان آموزش های فنی و حرفه ای کشور::
معاون آموزشی سازمان آموزش های فنی و حرفه ای کشور گفت: 70 درصد آموزش های فنی و حرفه ای به صورت مشارکتی و با همکاری بنگاه هاست.
8 امرداد 1400 21:13
پرداخت اضافه کار ماهانه به سرایداران مدارس
معاون وزیر آموزش و پرورش: سازمان امور اداری و استخدامی مجوز استخدام ۲۵ هزار معلم جدید را صادر کرده است و دفترچه آزمون استخدامی آن‌ها به زودی منتشر می‌شود.
8 امرداد 1400 21:9
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اعلام کرد
نورالله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: پنج هزار صندوق کسب و کار خُرد روستایی در کشور ایجاد شده است که تا پایان سال به ۱۰ هزار صندوق افزایش می‌یابد.
8 امرداد 1400 20:2
اگر آدم مضطربی هستید
اگر آدم مضطربی هستید، پس این سناریو برای‌تان آشناست: سرکارتان هستید و احساس اضطراب می‌کنید.
8 امرداد 1400 19:57
مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اهواز مطرح کرد:
تقی زاده گفت: گسترش مراکز آموزش مهارت توسط سازمان فنی حرفه ای در تابستان برای دانش آموزان دوره نظری به گونه ای که حداقل ۲۰ درصد جامعه دانش آموزان مدارس حاشیه شهرها را پوشش دهد، گامی مهم در جهت افزایش کرامت معیشت انسانی است.
8 امرداد 1400 19:53
رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش
رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مجوز افزایش فوق العاده ویژه معلمان براساس نظر مراجع حقوقی قابلیت اجرا ندارد، در انتظار رفع اشکالات مجوز هستیم.
8 امرداد 1400 19:51

سایت های مرتبط